Podkolenka vel. 39-41, černé, Avicenum PHLEBO 310 COTTON

Výrobce: AVICENUM
Kód: 8590072697939
Balení: min=1ks
Lýtkové punčochy první kompresní třídy (18 - 21 mmHg) s přídavkem bavlny.
466,00 Kč
385,12 Kč bez DPH
na objednávku
ks

Popis produktu

Podkolenka vel. 39-41, černé, Avicenum PHLEBO 310 COTTON

Lýtková kompresní podkolenka vel. 39-41, barva bílá, Unisex.
Lýtkové podkolenky první kompresní třídy (18 - 21 mmHg) s přídavkem bavlny. Podkolenky Avicenum 310 jsou preventivním a léčebným prostředkem první kompresní třídy s tlakem 18 – 21 mmHg. Působí příznivě na onemocnění žil a lymfati ckých cév.


Zdravotní punčochové výrobky 1. kompresní třídy s 60% podílem bavlny přispívají k opoře žilních stěn, účinně zlepšují krevní oběh a zabraňují bolestivému otékání dolních končetin. Zákazníci ocení jemné zpracování řetízkované špice a zdravotní lem. Výrobek je určen na končetinu s obvodem lýtka do 50 cm.
Jsou vhodné k celodennímu nošení, pro dlouhodobé stání i sezení. Současně jsou určeny i ke sportovním aktivitám a k cestování.
  • Sanitized® Silver (Aktivní biocidní složka: Dusičnan stříbrný) Ionty švýcarského stříbra Sanitized® je špičková antimikrobiální úprava, která vyniká svou stálostí, naprostou nezávadností a vysokou účinností. Pracuje na bázi iontů stříbra a neobsahuje potenciálně problematické nanostříbro. Úprava Sanitized® Silver je ve výrobcích Avicenum aplikována přímo na povrchu textilních vláken, tedy tam, kde dochází k množení širokého spektra mikroorganismů - bakterií a plísní. Stříbro tedy působí jako deodorant, zabraňuje vzniku nepříjemných pachů a zpříjemňuje každodenní nošení výrobků. Patentovaná úprava Sanitized® Silver je zcela bezpečná pro lidský organismus i životní prostředí a byla úspěšně dermatologicky testována. 
  • Antimikrobiální ochrana - Ionty stříbra aplikované na povrchu vláken spolehlivě působí proti širokému spektru bakterií a plísní. Pronikají jejich buněčnou stěnou a brání jejich dalšímu množení.
  • Pocit svěžestiSaniti zed® Silver působí jako deodorant, který účinně chrání před vznikem nepříjemných pachů. Stříbro zároveň zvyšuje hygienickou svěžest výrobku.
  • Vyšší trvanlivost výrobku - Stříbro Saniti zed® Silver je trvalá a nesepratelná úprava, která chrání texti lní vlákna, a tí m prodlužuje životnost výrobku.
  • Bezpečný k pokožce a životnímu prostředí - Certi fi kát Oeko-tex® Standard 100 garantuje šetrnost výrobku Avicenum 310 vůči pokožce i životnímu prostředí. Úprava Saniti zed® Silver je dermatologicky testována.
Pro výrobu Avicenum 310 se používá 100% BIO bavlna, která je šetrnější k citlivé pokožce a je jemnější na omak. Podkolenky jsou obohaceny o ionty anti mikrobiálního stříbra Saniti zed® Silver (více na další straně letáku) a o speciální švýcarskou úpravu DeoSoft , která zajišťuje odvod potu od těla a ponechává Vaše nohy stále v suchu. Speciální řetí zkovaná špice podkolenky je zakončena plochým spojem. Díky řetí zkovanému švu nezpůsobují podkolenky v linii prstů žádné nepříjemné otlaky.

Baleno:
  • 1ks = pár

Přikoupit k produktu

Kineziologický tejp 5 cm x 5 m YellowTape, růžová
ZARYS-YT-55-P
ZARYS-YT-55-P

Kineziologický tejp 5 cm x 5 m YellowTape, růžová

Elastický, prodyšný tejp vyrobený z bavlny. Růžová barva.
Elastický, prodyšný tejp vyrobený z bavlny. Růžová barva.
na objednávku
94,00 Kč
83,93 Kč bez DPH
bal

Je mnoho důvodů Proč nakupovat u nás

Největší výběr
Díky spolupráci s mateřskou společností Promedica máme zboží, které jinde nenajdete.
Odborníci na telefonu
S výběrem zboží i objednávkou vám poradí skuteční odborníci.
Vzorky zdarma
K nákupu od nás můžete dostat vzorky zdarma na vyzkoušení.
Bonusy a akce pro lékaře
Při registraci své ordinace máte automaticky nižší ceny a můžete sbírat bonusové body.