ArgoMed.cz

ARGOMED ČESKÁ REPUBLIKA


Doprava nad 1 500 Kč  ZDARMA.

Vážení zákazníci,
v případě nevyzvednutí zásilky Vám může být naúčtováno extra dopravné.
Jelikož i nám fakturují spediční služby za vrácenou zásilku, prosíme o uvážení termínu dodání při ukládání objednávky a do poznámky můžete přidat informaci o požadavku na případném odložení odeslání. 

Děkujeme za pochopení.
 

Můžete využít tyto spediční služby:

DPD 100 Kč
PPL 100 Kč
DPD Pickup 80 Kč
Česká pošta, balík do ruky 120 Kč
 ARGOMED SLOVENSKO


Doprava nad 250 EUR ZDARMA.

DPD SK                           6 EUR
 ZPŮSOB PLATBY


Platební kartou

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. 
Platba bankovním převodem s odkazem na platební bránu

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Platba předem/zálohovým listem
Při zaškrtnutí tohoto způsobu úhrady Vám bude vygenerován zálohový list, na jehož základě uhradíte částku a jakmile bude platba připsána na náš účet, zboží ihned odesíláme.


Na dobírku
Doběrečné je zpoplatněno částkou 49,- (na Slovensku 1 EUR),
částku za zásilku uhradíte u řidiče spediční služby PPL, DPD i České pošty